1inch Network захищатиме користувачів від «сендвіч-атак»

Проєкт 1inch Network представив функцію RabbitHole для захисту користувачів гаманця MetaMask від «сендвіч-атак» — одного з найбільш поширених способів вилучення MEV в DeFi. Про це ForkLog UA повідомила команда 1inch.

Маніпуляції для отримання додаткового доходу за допомогою випереджальних транзакцій формально не вважаються незаконними діями. У спільноті, скоріше, вони сприймаються як неетичні.

Для отримання додаткового доходу атакуючий сканує за допомогою спеціальних програм-ботів мемпул для пошуку великих незавершених своп-угод на децентралізованих платформах.

Далі він ініціює дві транзакції — перед та після запланованого жертвою обміну, що й утворює «сендвіч». Унаслідок першої оператор бота «накачує» ціну монет, що купуються жертвою. Потім він отримує прибуток, реалізуючи активи.

Імовірно, перша подібна маніпуляція зафіксована на майданчику Bancor 27 лютого 2018 року. За деякими оцінками, тільки за 2022 рік користувачі втратили в результаті «сендвіч-атак» не менше $800 млн.

До використання MEV для отримання максимальної плати за газ вдаються також деякі майнери та валідатори.

Функція 1inch RabbitHole усуває проблему «сендвіч-атак». Рішення працює як проксі-сервер між MetaMask із Ethereum-валідаторами — своп-транзакції пропускають мемпул. Для цього розробники агрегували на платформі продукти від Flashbots, BloXroute, Eden і Manifold, які дозволяють це реалізувати.

На період тестування RabbitHole буде у вільному доступі. Після отримання відгуків від спільноти, платформа розгляне можливі варіанти оплати рішення.

Раніше ми розповідали про MEV та її модифіковану систему MEV-Boost: 

Читайте біткоїн-новини ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Читайте ForkLog UA в соціальних мережах

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Ми використовуємо файли cookie для покращення якості роботи.

Користуючись сайтом, ви погоджуєтесь з Політикою приватності.

OK