Біткоїн опускався до $59 000 на тлі зміцнення індексу долара DXY


Увечері 24 червня біткоїн просідав до $59 060. Паралельно індекс долара США (DXY) сягнув 13-місячного максимуму.

На момент публікації перша криптовалюта відновилася до $61 700.
Більшість криптоактивів із топ-10 за капіталізацією рухалися за флагманом. Ethereum утримується близько $1650, BNB торгується по $570, а SOL — по $70.

За даними CoinGlass, за останні 24 години загальний обсяг ліквідацій на крипторинку сягнув $1 млрд — більша частка ($780 млн) припала на лонги.

Криптовалютний індекс страху та жадібності опустився до позначки 12.

Думки учасників ринку
На думку технічного аналітика Жоао Ведсона, біткоїн намагається вийти з фази капітуляції. Втім, на ринку поки не спостерігається «екстремальний сценарій» минулих циклів, коли майнери зазнавали значних збитків, а перша криптовалюта входила в зону глибокої перекупленості.
Bitcoin will eventually try to recover and move out of this capitulation phase.
However, we still have not seen an extreme capitulation scenario like in previous cycles, where miners faced heavy losses, the supply moved in the last 7 days increased significantly, and price… pic.twitter.com/xAYUwkcZV5
— Joao Wedson (@joao_wedson) June 25, 2026
«Якщо це станеться в найближчі місяці, можете бути впевнені, що це триватиме недовго, і лише небагато хто отримає можливість накопичити активи», — додав експерт.
У CryptoQuant звернули увагу, що притік коштів на біткоїн-адреси накопичення сягнув історичного максимуму. Це свідчить про панічні продажі з боку роздрібних інвесторів і паралельне поглинання пропозиції великими гравцями.

На ф’ючерсному ринку зберігається низхідний тиск, і позитивних новин не передбачається, додали аналітики.
«На тлі панічних розпродажів роздрібних інвесторів великі гравці накопичують біткоїн рекордними темпами, а психологічний розрив між двома сторонами збільшується до крайніх значень», — підсумували в CryptoQuant.
Засновник MN Trading Міхаель ван де Поппе заявив, що для повернення висхідного тренду цифрове золото має закрити тиждень вище 200-WMA — близько $63 000.
Fast sweep of the lows on #Bitcoin and a quick move upwards.
The weekly hasn’t closed yet, but if the weekly can close above the 200-Week MA, we’re in great territory for more upside.
Ultimately; don’t sell your #Bitcoin to buy it back lower. Just simply hold would be my… pic.twitter.com/0jFaKZEIJh
— Michaël van de Poppe (@CryptoMichNL) June 25, 2026
Нагадаємо, американські спотові біткоїн-ETF закрили в мінусі шостий тиждень поспіль. Станом на 18 червня чистий відтік становив $90,66 млн.