Умови використання

Дата публікації: 6 вересня 2022 року.

Привіт!

Ми терпіти не можемо складних юридичних конструкцій, тому спробуємо говорити нормальною мовою.

Говорячи «ми» або «сайт», маємо на увазі forklog.com.ua — онлайн-журнал про криптовалюти та блокчейн.

«Користувач» або «ви» — це будь-яка людина, яка користується сайтом. «Політика приватності» або «Політика» — це політика приватності видання.

Ці Умови використання та Політика приватності разом є юридично зобов’язуючою угодою. Ви погоджуєтесь з ними, коли відвідуєте або використовуєте сайт. Якщо ви не згодні, будь ласка, не заходьте на нього.

Зміна умов

Ми можемо змінювати, доповнювати та іншим чином модифікувати ці Умови без попередження. Зміни набирають чинності з моменту розміщення нової версії Умов на сайті. Відвідуючи його після внесення доповнень до Умов, ви погоджуєтесь з ними.

Контент користувача

Ми прагнемо, щоб наш онлайн-журнал був справедливим до учасників. Розуміючи, що іноді вас може потягнути вилаятися матом або образити когось, ми все ж просимо цього не робити у нас на сайті. А ще не займатись на ньому незаконною діяльністю, у тому числі такою, яка може порушити нормальну роботу видання чи права інших користувачів. Ми залишаємо за собою право моніторити, модерувати та видаляти ваш контент, а також забороняти вам доступ до сайту, якщо ви не будете дотримуватися зазначених правил.

Наш контент

Як би ми не хотіли допомогти вам, весь наш контент не є консультацією на медичні, фінансові, юридичні, дієтологічні, інвестиційні або будь-які інші теми. Ви самі відповідаєте за свої дії чи бездіяльність на основі інформації з сайту. Ми надаємо відомості лише у загальних інформаційних цілях.

Статті на сайті відображають думки своїх авторів. Хоча ми прагнемо об’єктивності, матеріали не претендують на вираження єдиної об’єктивної істини. Якщо ви не погоджуєтесь з матеріалом або через нього виникає будь-яка суперечність, зв’яжіться з нами за адресою info@forklog.com, і ми вирішимо проблему.

Якщо ви хочете використовувати якусь статтю з сайту для публікації у будь-якій формі, включаючи рерайт, необхідно попереднє узгодження редакції. Напишіть нам на newsroom@forklog.com, вкажіть у темі листа «Запит на передрук». В узгоджених матеріалах обов’язково вказувати онлайн-журнал ForkLog UA як оригінальне джерело та давати посилання на https://forklog.com.ua. В усьому іншому лише ви є відповідальними за перевірку достовірності фактів, які маєте намір оприлюднити. У разі проблем онлайн-журнал ForkLog UA не несе відповідальності за ваші публікації незалежно від того, чи використовували ви наші матеріали у будь-якому вигляді.

Контент третіх сторін

Іноді ми можемо давати посилання на інші сайти, які, швидше за все, мають власні умови використання. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з ними, відповідальність за це несете лише ви.

Зображення

Деякі зображення на сайті взяті з інтернету. Хоча ми використовуємо лише такі, які вважаємо громадським надбанням, ніхто не застрахований від помилки. Якщо ви маєте підстави вважати, що ми використовували зображення, захищене авторським правом, або без дозволу, просимо вас повідомити про це на адресу info@forklog.com, і ми видалимо його.

Права на інтелектуальну власність

Ми поважаємо права на інтелектуальну власність і очікуємо від вас того самого.

На сайті є багато матеріалів, захищених авторським правом, торгових марок та іншої подібної інформації. Ми володіємо винятковими інтересом та правом власності на неї. Копіювання та/або використання їх третіми особами повністю або частково без попередньої письмової згоди info@forklog.com суворо заборонено.

Якщо ви надасте нам будь-який контент, він вважатиметься неконфіденційним. Ми не зобов’язані приписувати будь-яку форму авторства вам чи третім особам.

Зняття, обмеження та захист від відповідальності

Ви використовуєте послуги нашого сайту на свій страх та ризик. Вони надаються як є і за готовністю. Ми не несемо відповідальності за доступ до сайту вчасно та без перебоїв. Ви використовуєте будь-які матеріали в онлайн-журналі на власний розсуд, ризик та під власну відповідальність.

У жодному разі в рамках чинного законодавства ми не є відповідальними перед вами за будь-які травми, збитки або втрати, що виникли через якійсь дії, пов’язані з використанням сайту.

Ви погоджуєтесь захищати нас і всіх наших колег від збитків, втрат, штрафів і витрат, що виникають на підставі або у зв’язку з будь-якими твердженнями про те, що ви використовували сайт з порушенням прав третьої сторони, застосовного законодавства, якогось пункта цих Умов або у зв’язку з іншою вимогою, що виникає від вашого користування, якщо ми не дали дозволу на зворотнє.

З будь-яких питань та пропозицій пишіть на адресу info@forklog.com.

Ми використовуємо файли cookie для покращення якості роботи.

Користуючись сайтом, ви погоджуєтесь з Політикою приватності.

OK