Біткоїн-ETF зафіксували рекордну серію відтоків

Американські спотові біткоїн-ETF закінчили шостий тиждень поспіль у мінусі. Станом на 18 червня чистий відтік становив $90,66 млн.

Джерело: SoSoValue.

За останні півтора місяця з фондів вивели сукупно $5,94 млрд. Це найтриваліша серія негативної динаміки від часу запуску інструментів.

Операційний директор біржі BTSE Джефф Мей пов’язав це з перетоком капіталу в акції ШІ-компаній. На його думку, увага ринку змістилася на цей сектор в очікуванні IPO великих гравців на кшталт OpenAI.

Попри затяжну серію, темпи відтоку сповільнюються. Якщо на початку червня тижневий відтік перевищував $1,7 млрд, то до середини місяця він скоротився до $226 млн. 

Аналітик CoinEx Джефф Ко зазначив, що хвиля розпродажів близька до завершення. Значна частина відтоків спричинена закриттям арбітражних угод, а не падінням попиту на базовий актив. Водночас довгострокові інвестори, зокрема пенсійні фонди, утримують позиції.

Ціна біткоїна стабілізувалася поблизу $64 000. На ринок і далі тиснуть макрофактори — зокрема «яструбина» позиція нового очільника ФРС Кевіна Уорша, який підтвердив намір знизити інфляцію до 2%.

На думку аналітиків, котирування криптовалют залишаться у боковику до пом’якшення політики регулятора або появи чітких позитивних драйверів в індустрії.

Нагадаємо, у червні BlackRock вивів на Nasdaq фонд iShares Bitcoin Premium Income ETF. Біткоїн-ETF поєднує експозицію до спотової ціни монети з активним продажем покритих кол-опціонів.

Читайте ForkLog UA в соціальних мережах

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Матеріали за темою

Ми використовуємо файли cookie для покращення якості роботи.

Користуючись сайтом, ви погоджуєтесь з Політикою приватності.

OK
Exit mobile version