Bybit виходить на 2 місце у світі за часткою спотового ринку

Bybit, друга криптовалютна біржа у світі за обсягом торгів, нещодавно піднялася на друге місце за часткою ринку. Щоб відзначити це видатне досягнення та висловити щиру вдячність спільноті Bybit, спотова команда запускає особливу програму винагород. Вона не тільки розширює можливості користувачів, але й покращує їхній торговий досвід.

До 10:00 UTC 11 липня всі теперішні та нові користувачі Bybit запрошуються на кілька спеціальних промоакцій. На знак вдячності компанія випадковим чином вибере 100 щасливчиків і подарує їм по 20 USDT.

Взяти участь можна в будь-якому з наступних промо:

  1. Премаркет: спеціалізована позабіржова платформа, яка надає користувачам ранній доступ до торгівлі новими криптовалютами за бажаними цінами ще до лістингу на основному спотовому ринку.
  2. Bybit Пул: дозволяє вносити активи в стейкінг і заробляти токени безкоштовно. Одночасно можна заробляти валюту стейкінгу, нові токени та бонуси в USDT.
  3. Token Splash: лістинги нових токенів із захоплюючими призовими пулами та гнучкими можливостями для отримання винагород.
  4. ByStarter: платформа для розподілу токенів, де ранні учасники інвестують у найкращі цифрові активи та розвивають Web3-інновації нового рівня. На ByStarter потрапляють проєкти на ранній стадії розвитку, які були строго перевірені, але ще не додані до лістингу жодної (централізованої) біржі.

Bybit, як і раніше, прагне надати своїй спільноті винятковий торговий досвід і можливості. Відзначайте нові досягнення разом з Bybit на цій сторінці.

Читайте ForkLog UA в соціальних мережах

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Матеріали за темою

Ми використовуємо файли cookie для покращення якості роботи.

Користуючись сайтом, ви погоджуєтесь з Політикою приватності.

OK