Чарльз Хоскінскон заявив про бажання Джо Байдена «вбити криптоіндустрію»
Президент США Джо Байден докладає цілеспрямованих зусиль, щоб знищити криптоіндустрію в країні. Про це заявив співзасновник Cardano Чарльз Хоскінсон.
За словами експерта, за останні кілька років уряд США тільки «всіляко шкодив» стартапам. Він послався на обмеження доступу до банківських рахунків, політику SEC, до яких додалися «перешкоди» законодавчому процесу.
«Голосування за Байдена — це голосування проти американської криптовалютної індустрії», — прокоментував Хоскінсон.
Міркування послідували за заявою адміністрації Білого дому про готовність президента накласти вето на законопроєкт, спрямований на скасування рекомендацій SEC, які не дозволяють банкам надавати послуги зі зберігання цифрових активів.
Радники Байдена наголосили, що скасування SAB 121 завадить SEC «захищати інвесторів на ринках криптовалют і забезпечувати безпеку всієї фінансової системи».
Хоскінсон також розкритикував Комісію за використання застарілих норм, які «не повинні застосовуватися до нових класів активів, що розвиваються».
«Закон про біржі цінних паперів ухвалено в 1933 році, і говорити, що його достатньо для регулювання криптовалют, що з’явилися 90 років потому, — абсурдно», — пояснив співзасновник Cardano.
Підприємець назвав Швейцарію, Сінгапур і Дубай доброзичливими до цифрових активів юрисдикціями. Ці країни отримують вигоду від інвестицій на мільйони доларів від 3000 фірм, які «могли б базуватися в США в разі розумної політики», додав він.
Окремо Хоскінсон назвав «абсолютно неправильним» трактування про закритість до криптовалют колишнього президента Дональда Трампа.
«В основному він ігнорував нашу індустрію. Адміністрація Байдена зробила скоординовані зусилля, щоб убити цифрові активи», — зазначив співзасновник Cardano.
Нагадаємо, понад 20% опитаних у кількох штатах вважають криптовалюту ключовим питанням на майбутніх виборах у США.
Раніше опитування Paradigm показало, що 48% виборців, які володіють цифровими активами, планують голосувати за Трампа на майбутніх президентських виборах. 8% віддають перевагу чинному главі держави, а 13% — не визначилися.