Експерти відзначили відродження біткоїна як активу-притулку


Стрибок біткоїна вище $87 000 на тлі нових рекордів золота і продовження просідання в акціях свідчить про потенціал зростання надходжень інституційного капіталу в першу криптовалюту. Про це йдеться в огляді QCP Capital.
Згідно з аналітиками, знову набирає обертів позиціювання біткоїна як «активу-притулку» і хеджу від інфляції.
21 квітня курс відіграв більшу частину втрат після «Дня звільнення» президента США Дональда Трампа.
Фахівці відзначили відновлення чистого припливу в BTC-ETF і перехід ринку опціонів у більш збалансований стан. Раніше протягом кількох тижнів спостерігався перекіс у бік путів на ближніх термінах експірацій, пояснили вони.
Експерти запропонували відстежувати стійкість поточної тенденції в найближчі кілька сесій. Фокус — на кореляції між біткоїном, золотом і акціями.
«Ми стежимо за ключовим рівнем опору $88 800. Доти, доки він не буде пробитий, не варто робити висновків», — підсумували вони.
Винен долар?
У Matrixport звернули увагу на продовження тренду на ослаблення американського долара. 21 квітня каталізатором нових продажів стала реакція на погрози Трампа змістити Джерома Пауелла з посади голови ФРС.
Фахівці нагадали про зворотну кореляцію між USD і цифровим золотом, що у світлі останніх тенденцій може посилити позиції першої криптовалюти.
Нагадаємо, до червня ринок досягне локального дна, а подальший вектор зададуть результати переговорів США та основних торгівельних партнерів щодо тарифів, вважають у Nansen.
Раніше в Coinbase щодо перспектив біткоїна порадили дотримуватися «конструктивного настрою» на другу половину 2025 року.