ForkLog запустив українськомовну версію журналу

Культовий журнал ForkLog оголошує про запуск української версії видання. Як і завжди, ми будемо щоденно розповідати про найголовніші та найцікавіші новини зі світу криптовалют, блокчейну та Web3. 

З 2014 року ForkLog став одним з найпопулярніших медіа про біткоїн, технологію блокчейн, майнінг та інші складові індустрії, кожного дня висвітлюючи події та тенденції цифрової трансформації суспільства для мільйонів читачів.

Українськомовна спільнота швидко зростає, як і популярність цифрових валют серед громадян. Україна декілька років поспіль серед світових лідерів за індексом прийняття криптовалют, у березні 2022 року президент Володимир Зеленський підписав закон “Про віртуальні активи”, а біткоїн-індустрію називають потужним драйвером розвитку цифрової економіки країни.

Наразі криптовалюти — не тільки один із способів інвестування чи засіб для хеджування ризиків. Це інструмент, який буквально допомагає багатьом виживати під час війни, кризи та нестабільності — з їх допомогою збирають сотні мільйонів доларів донатів та переказують кошти в умовах обмежень Нацбанку

Ми прагнемо розвивати українське криптоком’юніті та зростати разом із ним. Окрім новин біткоїн-індустрії, ForkLog UA висвітлюватиме теми конфіденційності в інтернеті, розвитку штучного інтелекту, метавсесвіту, NFT-ринку та інших складових цифрового світу. 

Сьогодні ми оголошуємо про запуск українськомовної версії видання. Раніше наша команда вже запустила Telegram-канал та чат для ком’юніті ForkLog UA. Також підписуйтесь на наш Twitter та Facebook.

Раді працювати для вас та тримати руку на пульсі біткоїн-індустрії!

Читайте ForkLog UA в соціальних мережах

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Ми використовуємо файли cookie для покращення якості роботи.

Користуючись сайтом, ви погоджуєтесь з Політикою приватності.

OK