Frax Finance зацікавився ініціативою Uniswap. FXS зріс на 17%
DeFi-проєкт Frax Finance розробляє механізм винагороди стейкерів veFXS за аналогією з ініціативою Uniswap Foundation. Новина призвела до стрибка Frax Share (FXS) на 17,3%.
«Чи повинні власники veFXS проголосувати за відновлення розподілу доходів від протоколу Frax серед стейкерів veFXS? Річний дохід проєкту становить восьмизначну величину і зростає, поповнюючи казначейство. Настав час повернутися до колишнього механізму?», – йдеться в повідомленні.
У CoinDesk нагадали про рішення спільноти проєкту припинити розподіл доходів між власниками токенів у 2022 році.
23 лютого 2024 року пов’язана з Uniswap некомерційна організація опублікувала пропозицію про розподіл зборів протоколу між власниками UNI.
Якщо пропозиція отримає підтримку, винагороди почнуть отримувати власники токенів, які заблокували їх у стейкінгу або делегували свої права голосу. Так у Uniswap Foundation могли відреагувати на критику відсутності «корисності» активу з боку спільноти.
На тлі повідомлення UNI відреагував зростанням на 54,5%.
Відгук FXS на аналогічну пропозицію виявився скромнішим – стрибок котирувань склав 17,3%, слідом за яким настала корекція. Добові темпи зростання скоротилися до 5,7%, згідно з CoinGecko.
У бесіді з CoinDesk співзасновник і CEO Frax Сем Каземян пообіцяв винести це питання на розгляд спільноти. Його суть зводиться до поділу доходів від протоколу зі стейкерами veFXS.
У Frax Finance governance- і utility-токеном виступає FXS. У разі блокування активу в стейкінгу його власники, не втрачаючи пов’язаних із ним прав, отримують як винагороду veFXS. Останні можна застейкати в основній мережі Ethereum і L2-рішенні Fraxtal.
У Curve Finance позитивно відреагували на пропозицію Frax Finance.
Нагадаємо, у червні 2023 року Каземян підтримав більш «агресивний» викуп токенів проєкту.