Південнокорейський регулятор оштрафував Bithumb за незаконну передачу даних


Комісія із захисту персональної інформації Південної Кореї (PIPC) зобов’язала Bithumb сплатити 210 млн вон (~$136 000). Криптобіржу оштрафували за передачу даних користувачів іноземним компаніям без їхньої згоди.
За даними відомства, порушення відбувалися з вересня по листопад 2025 року. Bithumb передавала інформацію з книги ордерів у парах з USDT.
З’ясувалося, що біржа отримала згоду клієнтів на передачу даних майданчику Stellar, але фактично відправила їх платформі під управлінням BingX.
Регулятор також виявив порушення під час переказів на 13 інших закордонних бірж. Bithumb передавала імена, дати народження та адреси гаманців користувачів, не отримавши на це повної згоди.
Комісія зобов’язала Bithumb виправити протоколи передавання даних. У відомстві наголосили, що транскордонне переміщення персональної інформації вимагає суворого дотримання закону та захисту прав суб’єктів даних.
Паралельно PIPC опублікувала керівництво для блокчейн-компаній. Документ враховує специфіку технології: прозорість і неможливість видалення записів. Регулятор рекомендував не вносити ончейн дані, за якими можна ідентифікувати особу, наприклад імена або номери соціального страхування.
Нагадаємо, у травні Південнокорейська фінансова група KB Financial Group (KBFG) завершила етап підтвердження концепції для стейблкоїна, прив’язаного до вони.