Токен Friend.Tech обвалився після аірдропу з $169 до $1,4
Команда децентралізованого соціального застосунку Friend.Tech запустила другу версію протоколу разом із нативним токеном FRIEND, роздавання якого проходить не дуже гладко.
Згідно з DEX Screener, актив запустили 3 травня приблизно о 6:00. Через годину його котирування підскочили до $169, але потім стрімко опустилися до $5-6. На момент написання FRIEND торгується по $1,4.
Капіталізація токена становить близько $23 млн, проте ліквідність пари всього $5,2 млн. Трейдер під ніком mcSleuth звернув увагу, що команда Friend.Tech додала в пул лише $0,01.
На аірдроп претендували користувачі, які потрапили на снапшот 29 квітня. Однак зараз багато хто скаржиться на труднощі з клеймом монет.
«Буквально всі мої бали Friend.Tech пропали, я претендую на таврування нуля FRIEND. Може хто-небудь пояснити, що тут відбувається, перш ніж я завантажу атомну FUD-бомбу і скину її на всіх?», — здивувався співзасновник BlockTones і активний користувач децентралізованої соцмережі GinoTheGhost.
Деякі поскаржилися на погану технічну реалізацію аірдропу. Навіть після виконання необхідних умов для клейма учасники спільноти все одно не могли забрати свої нагороди.
Нові функції другої версії Friend.Tech теж працюють несправно. Оновлення впровадило конференц-зали Money Club для спілкування творців контенту з аудиторією. Однак Cryptoconstanza написав, що витратив отримані FRIEND на створення 69 кімнат, але жодна з них не відображається в інтерфейсі.
«Застосунок, як і раніше, має жахливий вигляд, працює до біса повільно, і через вісім місяців єдине оновлення, яке ми отримали, — це „клуби“ (які люди використовують тільки для того, щоб отримати і продати аірдроп)», — написав mcSleuth.
За даними DeFi Llama, загальна вартість заблокованих у Friend.Tech коштів становить $23,63 млн, показник упав за останні кілька днів приблизно на $10 млн. На піку в жовтні 2023 року він досягав $54 млн.
Нагадаємо, менш ніж за три тижні після запуску деякі учасники спільноти вже констатували «смерть» проєкту.