У Конгресі США розкритикували законопроєкт щодо регулювання стейблкоїнів

Комітет із фінансових послуг Палати представників США провів перше у 2023 році слухання щодо двопартійного законопроєкту про регулювання діяльності емітентів стейблкоїнів.

Документ розкритикували за застарілі дані в процесі підготовки та наполягли на актуалізації інформації до наступного засідання для подальшого обговорення.

«Для нас це важливо на міжнародному та національному рівнях. Дуже важливо, щоб у нас на двопартійній основі було розуміння корисності та важливості цього законодавства», — заявив голова Комітету Патрік МакГенрі.

Він виступив одним з авторів документа разом із колегою Максін Вотерс. У жовтні 2022 року МакГенрі попереджав про «складні дебати» щодо законопроєкту про стейблкоїни.

«США — єдині серед найбільших світових юрисдикцій, які не мають федерального платіжного статуту. Нам потрібно зробити більш рівними умови гри між США та світом. Банки та інші організації в США потребують регульованих шляхів випуску стейблкоїнів», — заявив директор зі стратегії Circle Данте Диспарте.

На слуханні в Конгресі також був присутній керівник відділу просування цифрових активів Blockchain Association Джейк Червінські.

«Наша фінансова система має проблему: вона застрягла в аналоговій епосі, обмеженій посередниками і наглядачами, а також застарілою інфраструктурою, яка не встигає за цифровою епохою», — написав він за годину до початку.

Двопартійний законопроєкт презентували в Конгресі 16 квітня. Його обговорення ще триватимуть. Документ передбачає, що ФРС контролюватиме діяльність емітентів централізованих стейблкоїнів на кшталт USDC та USDT.

Регулятор видаватиме ліцензії на відповідну діяльність. Охочим випустити власні «стабільні монети» доведеться отримати схвалення у своїх юрисдикціях.

Нагадаємо, частка Tether на ринку стейблкоїнів сягнула рекордного показника з 2021 року.

Читайте ForkLog UA в соціальних мережах

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Матеріали за темою

Ми використовуємо файли cookie для покращення якості роботи.

Користуючись сайтом, ви погоджуєтесь з Політикою приватності.

OK
Exit mobile version