Підтримайте команду ForkLog UA криптодонатом

Цього року ми запустили ForkLog UA з метою оперативно, професійно та неупереджено інформувати спільноту про події та тенденції криптовалютної індустрії українською мовою.

Наша команда висвітлює найголовніші та найцікавіші новини зі світу цифрових активів, блокчейну та Web3 як України, так і всього світу. Ми також готуємо аналітичні та оглядові матеріали про останні тренди та розробки у сегменті, спілкуємося з представниками криптопроєктів та регуляторами для отримання найактуальнішої інформації для наших читачів.

Фінансова суверенність та підвищена конфіденційність, яку надають криптовалюти, вже трансформують суспільство. Світ невпинно змінюється – те, що ще нещодавно здавалося далеким майбутнім, стало реальністю. Цифрова економіка, Web3, метавсесвіти — вже сучасність, в якій ми живемо й маємо орієнтуватися. Ми завжди тримали руку на пульсі індустрії і прагнемо робити це й надалі.       

Незалежність, неупередженість та оперативність зі збереженням професійної та водночас зрозумілої подачі матеріалів — стандарти, на які ми спираємося в нашій роботі. 

Наразі ми тільки розвиваємося і наша команда буде вдячна спільноті за підтримку. Це допоможе нам зростати та вдосконалюватися ще швидше. Всі кошти будуть спрямовані на розвиток проєкту, зарплату співробітників та подальшу популяризацію ідей Сатоші.

Підтримати нас можна за допомогою:

  • BTC: 1GSKbXgHPKW7uUdibadnaE7AVU4BupPmbP
  • ETH (USDT та інші токени): 0x52A359b7C6cB8fac4Dc650E4D18d4467Bef937d8
  • TRX (USDT та інші токени): TR9wSTEyDvRJBBQSHwstCV4knLq1wZzXNC

Раді працювати для вас та тримати руку на пульсі біткоїн-індустрії!

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, Twitter та Facebook.

Ми використовуємо файли cookie для покращення якості роботи.

Користуючись сайтом, ви погоджуєтесь з Політикою приватності.

OK