У Bitfinex допустили фазу консолідації ціни біткоїна
Аналітики Bitfinex припустили, що ринок біткоїна вступив у фазу консолідації, для якої характерні поступові продажі з боку довгострокових інвесторів (LTH).
Last week, we saw a sharp turn in #Bitcoin's fortunes with significant net outflows from Spot Bitcoin ETFs, ending a 20-day inflow streak.
— Bitfinex (@bitfinex) June 17, 2024
This is reminiscent of the outflows we saw at the end of April.
What's driving this shift? 🤔https://t.co/NUj3OAKsrl pic.twitter.com/D1x9R5HnEP
За оцінкою експертів, ця категорія поряд із китами забезпечила найбільший тиск на ціну першої криптовалюти. У сукупності вони залишаються найбільшими власниками біткоїнів, чинячи більший вплив на котирування, ніж відтоки з ETF, зазначили фахівці.
«Історично склалося так, що LTH схильні поступово продавати свої активи під час бичачих ринків, особливо коли настає фаза консолідації, яку ми спостерігаємо зараз», — написали вони.
Аналітики звернули увагу, що останні дев’ять днів спостерігається стійко негативна зміна позицій довгострокових холдерів. При цьому значення метрики поки що не досягають березневих, коли було досягнуто чергового максимуму, додали вони.
Експерти також відзначили приплив криптовалюти на біржі з гаманців китів, що зазвичай передує продажам.
Додатковий тиск на цифрове золото чинять майнери, біткоїн-резерви яких знижуються з березня. Аналітики Bitfinex припустили, що перед квітневим халвінгом на тлі зростання ціни це було викликано необхідністю інвестицій у модернізацію парку пристроїв.
Однак продовження тренду після скорочення нагороди за блок і різке його прискорення минулого тижня дає змогу припустити, що видобувачі криптовалюти змушені продавати запаси для підтримки операційної ефективності.
При цьому аналітики зазначили, що резерви майнерів досягли чотирирічного мінімуму і їхній вплив на ринок скорочується.
Нагадаємо, ончейн-аналітик Алі Мартінез висловив упевненість, що халвінг викликав «хвилю капітуляцій» майнерів.
Засновник Capriole Investments Чарльз Едвардс також вважає, що на це вказує індикатор «Стрічка складності».