Банківський комітет США підбив підсумки 100 днів криптополітики


Глава банківського комітету Сенату США Тім Скотт заявив про досягнення ключових результатів у крипторегулюванні за перші 100 днів свого керівництва.
Серед основних досягнень політик виділив ухвалення двох законопроєктів: GENIUS Act і FIRM Act. Обидва спрямовані на голосування в Сенат.
GENIUS Act націлений на регулювання ринку стейблкоїнів і ухвалений у березні з перевагою голосів 18 проти 6. Скотт упевнений, що закон підпишуть уже в серпні.
Другий законопроєкт — FIRM Act — спрямований на боротьбу з дебанкінгом криптофірм. Він забороняє федеральним регуляторам змушувати банки відмовлятися від обслуговування компаній з галузі цифрових активів.
«Ми показали, що можемо працювати швидко й ефективно, попри перевагу в голосах. Ці кроки — частина нашої стратегії зі збереження інноваційного лідерства США, особливо в галузі цифрових активів», — заявив Скотт.
За словами сенатора, основна мета щодо криптовалют — забезпечити їхній розвиток у країні до введення суворого регулювання.
Скотт зазначив, що політична нестабільність, пов’язана з тарифною політикою і внутрішніми розбіжностями в Конгресі, продовжує чинити тиск на ринки. Він наголосив на важливості єдності та швидкого ухвалення рішень для зміцнення економічної позиції США.
Нагадаємо, 7 квітня ЗМІ повідомили про закриття NCET з посиланням на службову записку заступника генпрокурора Тодда Бланша. Американські сенатори назвали рішення «грубою помилкою».