Аналітик передбачив «Велику депресію» на крипторинку


Найближчими тижнями можлива нова капітуляція прихильників цифрового золота, але ведмежий ринок почнеться імовірно у вересні. Таку думку висловив популярний аналітик під ніком Capo Of Crypto.
Орієнтуючись на різні таймфрейми, експерт зробив кілька прогнозів:
- Найближчі кілька днів. Ринок позитивно відреагував на введення президентом США Дональдом Трампом 90-денного відтермінування щодо тарифів. Біткоїн може переміститься в зону $92 000-98 000, багато альткоїнів — підскочити на 50-100%.
- Наступні кілька тижнів. Є «пристойний шанс» побачити чергову капітуляцію. Її можуть викликати різні чинники на кшталт відновлення розмов про мита, ескалація конфліктів, чергова пандемічна паніка та інше.
- До вересня. Цілком імовірним сценарієм виглядає настання альтсезону. Деякі монети зможуть пробити максимуми, інші ні. У будь-якому разі, через перепроданість багатьох активів прибутковість «може бути дуже хорошою».
- Кінець 2025 року і 2026 рік. Ситуація може стати «дійсно жахливою», а з вересня почнеться ведмежий ринок. У зазначений період стартує процес «глобального перезавантаження економіки».
«Не просто якась корекція, а щось порівнянне з 1929 роком. Справжня депресія. Те, що багато хто називає „великим перезавантаженням“. Перехід до нової системи: цифрова економіка, стандарт ISO 20022, CBDC… все таке», — заявив Capo Of Crypto.
Він послався на думку мільярдера Рея Даліо. Відомий інвестор у нещодавній статті зазначив, що галас навколо тарифів відвертає увагу від головного — наближається перегляд існуючого світового валютно-економічного порядку.
Capo Of Crypto зазначив, що цей процес із високою часткою ймовірності супроводжуватиметься глобальною кризою — першою такого масштабу за всю історію існування біткоїна. Як поведеться цифрове золото в нових умовах, залишається лише припускати.
«Якщо це станеться, очікуйте екстремальної волатильності та, ймовірно, найгіршої частини циклу», — підсумував аналітик.
Нагадаємо, у Bernstein відзначили «вражаючу» стійкість біткоїна на тлі тарифної турбулентності порівняно з попередніми кризами.