Банк Santander запропонує клієнтам в Швейцарії торгівлю криптовалютами

Заснований у Швейцарії private-підрозділ іспанського банку Santander відкрив можливість 210 000 заможним клієнтам торгувати та зберігати біткоїн і Ethereum. Про це повідомляється на CoinDesk з посиланням на внутрішні документи.

Протягом наступних кількох місяців структура розширить список доступних інструментів, які будуть відповідати певним критеріям.

Послуга надається за запитом. 

Банк зберігає приватні ключі клієнтів в захищеному середовищі в рамках регульованої кастодіальної моделі.

«Володіння криптовалютами як альтернативним класом активів продовжує розширюватися. Ми очікуємо, що наші клієнти передадуть відповідальність за їх зберігання установі», — прокоментував голова відділу цифрових активів Santander Джон Уілан.

Нагадаємо, в березні 2023 року на фоні банківської кризи США Santander увійшов до числа тих, хто не відмовився від роботи з криптокомпаніями.

У 2022 році послугу з торгівлі цифровими активами для місцевих клієнтів запропонував бразильський філіал установи.

У листопаді 2022 року британський підрозділ банківської групи Santander оголосив про встановлення лімітів щодо транзакцій з криптовалютними біржами.

У березні того ж року Santander запустив в Аргентині програму кредитування місцевих фермерів на основі токенизованих сільськогосподарських сировинних товарів.

Читайте ForkLog UA в соціальних мережах

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Матеріали за темою

Ми використовуємо файли cookie для покращення якості роботи.

Користуючись сайтом, ви погоджуєтесь з Політикою приватності.

OK