ChatGPT отримав доступ в інтернет для миттєвого пошуку нової інформації
Компанія OpenAI, яка стоїть за розробкою чат-бота ChatGPT, оголосила про впровадження нових плагінів у нейромережу. Завдяки їм бот отримав доступ до інтернету, внаслідок чого може взаємодіяти зі сторонніми сайтами, а також шукати інформацію на онлайн-платформах.
We’ve added initial support for ChatGPT plugins — a protocol for developers to build tools for ChatGPT, with safety as a core design principle. Deploying iteratively (starting with a small number of users & developers) to learn from contact with reality: https://t.co/ySek2oevod pic.twitter.com/S61MTpddOV
— Greg Brockman (@gdb) March 23, 2023
Спочатку буде доступно всього 11 плагінів. Їхнє використання варіюється від перевірки результатів спортивних змагань до бронювання квитків на літак.
Наразі нововведення доступно лише для “невеликої групи користувачів”, а самі плагіни розробники інтегрують “поступово” для того, щоб “дослідити їхнє практичне використання, вплив та безпеку”.
Серед вебсайтів, які підтримує новий плагін є комерційні платформи Shopify, Klarna та Instacart, онлайн-сервіс з пошуку авіаквитків KAYAK та компанія з бронювання ресторанів OpenTable.
Розробники зазначили, що про впровадження плагінів їх просили користувачі нейромережі з моменту запуску чат-бота. Адже наразі ChatGPT оперує даними, отриманими до 2021 року.
Нагадаємо, що користувачі Reddit знайшли спосіб обійти модерацію нейромережі. Водночас Міністерство цифрової трансформації України тестує можливість впровадження чат-бота у застосунок державних послуг “Дія”.
Дізнатися більше про нейромережу можна у нашому ексклюзиві: