Глава EigenLayer заявив про відсутність планів щодо запуску токена
Співзасновник протоколу рестейкінгу EigenLayer Шрірам Каннан в інтерв’ю Bloomberg заявив, що у команди поки що немає конкретних планів щодо запуску нативної монети.
Наразі в EigenLayer передбачена система балів для тих, хто взаємодіє з протоколом. Зароблені поінти, ймовірно, конвертують у майбутню нативну монету.
«Є багато способів монетизації. Це може бути більш традиційна бізнес-модель або токен», – додав генеральний партнер проєкту Алі Яхья.
Представники EigenLayer поділилися подробицями, анонсуючи залучення фінансування на суму $100 млн від єдиного спонсора в особі венчурної фірми Andreessen Horowitz.
За словами Каннана, рестейкінг дає змогу новим проєктам, що будуються на базі Ethereum, використовувати систему безпеки блокчейна для своїх власних мереж.
«Коли ви робите ставку на Ethereum, ви обіцяєте правильно управляти вузлами мережі. При рестейкінгу ви берете той самий ETH і даєте додаткові обіцянки, що ви також правильно перевірите інші мережі», – пояснив він.
Співзасновник протоколу вважає, що EigenLayer дасть змогу створювати «різноманітні нові види застосунків», при цьому користувачі вкладатимуть кошти для отримання винагород від нових сервісів.
По суті, проєкт пропонує платформу для тих, хто хоче займатися рестейкінгом, а не класичним процесом стейкінгу, який привертає увагу органів що регулює, зазначив Каннан.
«Якби [голова Комісії з цінних паперів і бірж США] Гері Генслер розумів, що ми будуємо, йому б дуже сподобалося», – підсумував глава EigenLayer.
Згідно з DeFi Llama, протокол вийшов на четверте місце за обсягом заблокованих коштів із показником $7,9 млрд.
При цьому на сайті протоколу сервіс ліквідного рестейкінгу поки не доступний.
Раніше розробники EigenLayer повідомили про плани щодо впровадження системи «спільної безпеки» для децентралізованих додатків, яку забезпечить загальний пул мережі.
Нагадаємо, у березні 2023 року протокол залучив $50 млн під час раунду фінансування Серії А за оцінки в $750 млн.
Через місяць команда запустила тестову мережу на базі Ethereum-тестнета Goerli.