Tether випередив Visa та Mastercard за обсягом транзакцій у 2022 році

Емітент стейблкоїну USDT – Tether Limited – провів транзакції на суму $18,2 трлн протягом 2022 року. Обсяг фінансових операцій перевищив показники корпорацій Visa та Mastercard, заявили в компанії.

Згідно з оприлюдненими даними, платіжна система Visa обробила транзакції на суму 14,1 трлн, а Mastercard – 7,7 трлн.

Минулого року Tether Limited відчувала суттєвий тиск з боку конкурентів. Криптовалютна біржа Coinbase скасувала комісії за конвертацію USDT у стейблкоїн USDC, яку випускає компанія Circle. В біткоїн-біржі заявили, що вважають USDC «надійним та авторитетним» активом.

Водночас представники Tether Limited посилювали свої позиції на ринку. За даними аналітиків JPMorgan, автоматична конвертація криптовалютною біржею Binance стейблкоїнів USDC, USDP і TUSD на балансах користувачів у BUSD здатна підвищити важливість USDT у торгівлі.

Окрім того, стейблкоїн компанії Tether з’явився у понад 24 000 банкоматах у Бразилії. Також фірма замінила комерційні папери, які забезпечували активи, на цінні папери Казначейства США.

Раніше суд Нью-Йорку зобов’язав емітента стейблкоїну Tether надати фінансові документи для оцінки забезпечення USDT в межах процесу про можливе маніпулювання ринками. 

Згодом криптовалютна біржа Crypto.com оголосила про делістинг стейблкоїну від Tether у Канаді через вимоги місцевого регулятора. 

Читайте біткоїн-новини ForkLog UA у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Читайте ForkLog UA в соціальних мережах

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Матеріали за темою

Ми використовуємо файли cookie для покращення якості роботи.

Користуючись сайтом, ви погоджуєтесь з Політикою приватності.

OK