CEO Coinbase звернув увагу на старі суперечливі висловлювання глави SEC
Гендиректор Coinbase Браян Армстронг прокоментував відео 2018 року, на якому глава SEC Гері Генслер назвав три чверті ринку криптовалют «не цінними паперами», одним словом — «вау».
— Brian Armstrong 🛡️ (@brian_armstrong) April 26, 2023
Під час однієї з лекцій освітнього курсу «Блокчейн та гроші» в Массачусетському технологічному інституті (MIT), який Генслер читав у 2018 році, він зазначив, що більшість криптовалют є товаром.
«Отже, ми вже знаємо, що в США та багатьох інших юрисдикціях, які використовую щось подібне до Тесту Хауї, 3/4 ринку не є ICO або тим, що можна було б назвати цінними паперами […]. Це просто товар, грошова криптовалюта», — каже в розділі глава SEC.
Користувач під псевдонімом ZK_shark, який виклав уривок, написав Армстронгу, що має більше 100 фрагментів із курсу Генслера й готовий поділитися ними з компанією.
«Я звернув на них увагу, тому що вони представляють конфлікт інтересів або несумісні з його [Генслером] нещодавніми свідченнями перед Конгресом», — написав ZK_shark.
@brian_armstrong I have 100+ more time stamps from his other lectures (24 videos in this course) I marked that present conflicts of interest or inconsistent with his recent congressional testimony.
— zk-🦈 (@ZK_shark) April 26, 2023
Tell your team to slide in my dms, happy to help 🫡
У лютому 2023 року Генслер натякнув на визнання всіх криптовалют, окрім біткоїну, цінними паперами. Пізніше він припустив, що цьому статусу відповідають усі токени на алгоритмі консенсусу Proof-of-Stake. На цій підставі регулятор висунув претензії щодо сервісів стейкінгу Kraken та Coinbase.
У лютому глава Coinbase заявив про готовність біржі відстоювати програму стейкінгу в суді.
Також раніше Армстронг сказав, що дії SEC можуть залишити США позаду інших країн. Згодом очільник біржі заявив, що компанія може покинути Сполученні Штати на тлі невизначеності регуляторної політики.
Нагадаємо, нещодавно мережею поширилося відео 2019 року, де глава SEC схвально відгукується про Algorand.